Головне меню
МІГРАЦІЙНЕ ПРАВО

Посвідка на тимчасове проживання в Україні

15 жовтня 2020 р.
Посвідка на тимчасове проживання – це документ, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні.

Відповідно до статті 4 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" посвідка на тимчасове проживання видається зокрема іноземцям або особам без громадянства, які відповідно до закону прибули в Україну для працевлаштування.

Варто зазначити, що перед отриманням посвідки на тимчасове проживання, іноземцю обов'язково потрібно отримати дозвіл на працевлаштування в Україні. Без цього документа, іноземець не зможе отримати посвідку на тимчасове проживання.

Олександр Ліпич, старший юрист АЛЬФА-ОКС
Олександр Ліпич
Старший юрист, автор статті. 15.10.2020 рік
Для оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземець або особа без громадянства повинні подати такі документи:
  • паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства з візою типу D;
  • документ, що посвідчує особу законного представника, та документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника (у разі подання документів законним представником);
  • дійсний поліс медичного страхування на весь строк дії посвідки та його копія;
  • документ, що підтверджує сплату адміністративного збору, або документ про звільнення від його сплати;
  • дозвіл на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.
Вищезгаданий перелік документів подається до Відділу централізованого оформлення документів Управління з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства Центрального міжрегіонального управління державної міграційної служби у м. Києві та Київській області.
Посвідка видається протягом 15 робочих днів з дати прийняття документів від іноземця або особи без громадянства. І за результатами розгляду пакету документів, іноземець отримує посвідку на тимчасове проживання в Україні.

Іноземцям та особам без громадянства, які відповідно до закону прибули в Україну для працевлаштування, посвідка видається на період роботи в Україні, який зазначається в дозволі на застосування праці.

Зазначимо, що іноземець особисто повинен звернутися до органів ДМС України, оскільки при подачі документів, працівники ДМС буду робити фотографію іноземця для посвідки, а також будуть брати відбитки пальців у іноземця.
Оксана Кацалап
Директор Юридичної компанії АЛЬФА-ОКС
Команда АЛЬФА-ОКС професійно займається вирішенням юридичних завдань понад 10 років. Експертне знання законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату навіть у найскладніших випадках.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам допомогу у вирішенні проблеми будь-якої складності в усіх галузях права. Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів.

Щоб отримати безкоштовну консультацію юриста, залишіть звернення про зворотній дзвінок або телефонуйте самостійно за номером +380958512285

Новини
Поінформований, значить озброєний.
Будь в курсі останніх новинок юридичного бізнесу
Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі останніх новин нашої компанії
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Юридична компанія АЛЬФА-ОКС

Адреса:
м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 62, БЦ «Ферммаш», 7 поверх, офіс 55

Адреса для листування:
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська,
буд. 62, офіс 55

Телефон: +38 095 851 22 85
Email: ok.katsalap@gmail.com

Заїзд до Бізнес центру «ФЕРММАШ» можливий тільки з вулиці Парково-Сирецька. Перед візитом, просимо надіслати номер машини, щоб охорона з легкістю пропустила на парковку.
Щоб замовити послугу
заповніть колонки нижче
Чекаю на дзвінок!
Made on
Tilda