Головне меню
Право інтелектуальної власності

Переваги реєстрації торговельної марки

12 лютого 2021
Реєстрація знака робить його володаря власником виключних прав на його використання, тобто будь-яке використання цього знака без дозволу власника є незаконним і тягне за собою відповідальність згідно із законодавством України.
Торговельна марка уособлює в собі репутацію і престиж компанії та продукції, яку вона виготовляє, і є тим інструментом, який дозволяє споживачу відрізняти товари одного виробника від іншого.

Власник зареєстрованої ТМ можете передати право інтелектуальної власності як внесок до статутного капіталу компанії. Торговельна марка може стати джерелом доходу в майбутньому, адже після реєстрації стає окремим «товаром», може бути оцінена як нематеріальний актив і поставлена ​​на баланс компанії.

Знак для товарів і послуг може бути предметом продажу, а також здачі в тимчасове користування, в тому числі при укладанні договорів франчайзингу. На підставі укладання договорів про передачу прав або про видачу ліцензії на використання власник виключних прав може отримати істотну матеріальну вигоду, навіть не використовуючи знак самостійно.

Тільки власник зареєстрованої ТМ має право отримати доменне ім'я в зоні UA. Таким чином, сайт, створений на такому домені, викличе більше довіри і лояльності аудиторії, так як своїм існуванням підтверджує серйозні наміри і відповідальність власника даної марки.
Олександр Ліпич, старший юрист АЛЬФА-ОКС
Бобік Вікторія
Помічник директора
"ЮК"АЛЬФА-ОКС"
автор статті.
12 лютого 2021 рік
Щоб попередити незаконне використання ТМ ви можете зазначати поряд попереджувальне маркування ®, яке свідчить, що ТМ вже зареєстрована або позначення ™, яке вказує на те, що заявка на реєстрацію даної ТМ знаходиться на розгляді в державній патентній експертизі. За несанкціоноване використання ТМ власник має право вимагати відшкодування завданих збитків від порушника.

Власник зареєстрованої ТМ має можливість захиститися від порушень прав на його ТМ в адміністративному порядку та судовому порядку. Зокрема, може внести відомості про зареєстровану ТМ до митного реєстру для запобігання незаконного імпорту-експорту товарів, які порушують права на торговельну марку.

Також власник ТМ має право зареєструвати її в інших країнах за допомогою Мадридської системи міжнародної реєстрації знаків.
Строк дії свідоцтва на торговельну марку складає 10 років від дати подання заявки та може бути продовжений.

Компанія «АЛЬФА-ОКС» надає повний спектр юридичних послуг для того, щоб використати усі можливості зокрема, зареєструвати торговельну марку в інших країнах, захистити від порушень, відшкодувати завдані збитки, передати право користування ТМ за ліцензійним договором або продовжити строк дії свідоцтва на ТМ.

Наші юристи нададуть кваліфіковану консультацію, якісні юридичні послуги та збережуть Ваш час.


Оксана Кацалап
Директор Юридичної компанії АЛЬФА-ОКС
Команда АЛЬФА-ОКС професійно займається вирішенням юридичних завдань понад 10 років. Експертне знання законодавства України та широка юридична практика дозволяють нашим юристам та адвокатам досягати позитивного результату навіть у найскладніших випадках.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам допомогу у вирішенні проблеми будь-якої складності в усіх галузях права. Індивідуальний підхід до кожного гарантує економію Вашого часу та коштів.

Щоб отримати безкоштовну консультацію юриста, залишіть звернення про зворотній дзвінок або телефонуйте самостійно за номером +380958512285

Новини
Поінформований, значить озброєний.
Будь в курсі останніх новинок юридичного бізнесу
Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі останніх новин нашої компанії
Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Юридична компанія АЛЬФА-ОКС

Адреса:
м. Київ, вул. Дегтярівська, буд. 62, БЦ «Ферммаш», 7 поверх, офіс 55

Адреса для листування:
04112, м. Київ, вул. Дегтярівська,
буд. 62, офіс 55

Телефон: +38 095 851 22 85
Email: ok.katsalap@gmail.com

Заїзд до Бізнес центру «ФЕРММАШ» можливий тільки з вулиці Парково-Сирецька. Перед візитом, просимо надіслати номер машини, щоб охорона з легкістю пропустила на парковку.
Щоб замовити послугу
заповніть колонки нижче
Чекаю на дзвінок!
Made on
Tilda